İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2019 DERİ KIYAFET MODASI NASIL OLACAK?

2019 deri kıyafet modası her dönem süren, giyimin her parçasında geçerliliğini koruyan, modern detaylarla karşımıza çıkan deri giyim hayatımızın olmazsa olmazlarından. Kumaş türleri, parçalar, etekler, ceketler, gömlekler, pantolonlar, taytlar özetle artık her şey deriden imal edilebiliyor, her şeyde deri kullanılabiliyor.

Deri sadece ana giyimde değil, kıyafetlerimizin detaylarında da oldukça sık kullanılıyor. Deri elbise kombinleri ile feminen görüntüyle asilliği bir arada tutan bayanlar ben buradayım ve iddialıyım diyor. Deri ceket bayan giyim modasında hala devam ediyor.

Deri Giyimin Tehlikeleri ve Olumsuzlukları

Has ve sağlıklı deriyi alma, giyinme imkanı olmayan kişiler sahte veya sağlıksız ortamlarda işlenmiş derileri tercih ederek hayatlarını tehlikeye atıyor. Kış aylarında sıklıkla karşılaştığımız ucuz deri montları iyice araştırarak almalıyız.

Bunun yanında deri giyimin görünüm açısından bazen estetik durmadığı da ortada, her tipe, vücuda giyinilemeyen deri kıyafetleri artık hemen herkeste görmekteyiz, vücut tipimizi bilmeli, yakışan tarz kıyafetleri giymeliyiz.

2019-deri-kıyafet

 

Deri Giyim Ürünleri

Kalem ve mini formlarda üretilen ürünler etekler deri giyimin eşsiz parçalarından, canlı renklerdeki eteklerin üzeri pullarla işlemelerle kaplanarak oldukça şık ürünler elde edilebiliyor.

Bu sezon ise pileli etekler trend. Deri mont ve ayakkabılar ise modasını hiç kaybetmedi. Deri pantolonlar ise geçen yıllarda oldukça modaydı hem erkek hem bayanlar sonbaharda sıklıkla giyiniyordu, bu sene ise Jogger tipi ile geri geldi. Bilekte ve bol kesimdeki pantolonları erkeklerde çok sık tercih ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir