İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2019 KİMONO MODELLERİ NASIL OLACAK?

Günümüz modasında bayanlar şık olmak için rahatsız kıyafetler giymeyi pek tercih etmiyor. Son derece rahatına düşkünlükleri sebebiyle kimi zaman Amerikan stilinden kimi zaman da Uzakdoğu stilinden alıntı yapmaktan da çekinmediklerini söyleyebiliriz. 2019 kimono modelleri de bunlardan sadece bir tanesi. Ama özellikle yaz aylarında en vazgeçilmez olanı. Sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş mevsimlerinde de kullanılmasına karşın yaz aylarıyla kıyaslanacak olursa bir hayli az.

Bunun en önemli nedeni tabii ki rahat olması. Salaş ve geniş olan kimonolar hem sıkmayıp hem serin tutuyorlar. Bayanlar da böylece hem rahat hem de şık olup hiçbir şeyden ödün vermemiş oluyorlar.

 

2019’ nın Plaj Kreasyonunun Başında Kimonolar Geliyor

Yazın gelmesiyle birlikte soluğu tatil köylerinde, deniz kenarlarında alıyoruz.  Denizden çıktığımızda, güneşlenirken mayoların üstüne pareyo yerine kimono tercih ediyoruz. Düz veya farklı geometrik desenlerdeki kimonolar da olmasına karşın bu senenin modası çiçekli kimonolar. Çiçekli ve püsküllü kimonolar hem sizi şık gösterecek hem de rahat hissettirecek. Elbette dengeyi sağlamada renk tercihleri de çok önemli. Sonbahar ya da ilkbahar aylarında saks mavisi, siyah üzeri desenli, lacivert gibi renkleri kullanırken yaz yaklaştıkça kullandığımız renkleri açmakta fayda var.

Tabii, kimono modası bununla da sınırlı değil. Tamamen güpürlerden oluşan modeller de mevcut. Bu modeller de daha çok yaz aylarında tercih ediliyor.

Kimonolarınızı Her Kıyafetinizle Kombin Edebilirsiniz

Kimono sadece plaj modasına ait olan bir parça değil elbette. Ülkemizde sokak modasının da ayrılmaz bir parçası haline gelen çiçekli kimonolar, alışverişe çıktığınız sıcak bir günde kısa şortlarınızın üzerinde de çok havalı duracaktır. Kotlar ve spor bluzlerinizin üzerinde de mükemmel duracağın kuşkunuz olmasın.

Mevsim kışa yaklaşırken kazaklar ve botlarla hem üşümenizi engelleyip hem de şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Kapüşonlu ve dantelli modeller de kıyafetleriniz için kurtarıcı parçalardan olacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir