İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPad

İpad cihazı kolay taşınması, ekranının büyük ancak kendi boyutunun küçük olması, ağırlığının çok olmaması sebebiyle çantada kolay taşınması gibi özellikleri ile çok talep görmektedir. Bir de kendi ufak ama birçok dizüstü bilgisayarlardan özellikleri yüksek olan bu cihazların bunlar dışında birçok tercih edilme nedenleri vardır.

 

Bir bilgisayar gibi. Ama hiçbir bilgisayar gibi değil.

Eğer bilgisayar bugün icat edilseydi, nasıl olurdu? Her görevi yerine getirebilecek kadar güçlü, her yere götürebileceğiniz kadar taşınabilir olurdu. Ve ister dokunarak ister klavyeyle veya kalemle, dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bir kolaylık sağlardı.1 Başka bir deyişle, aslında bir “bilgisayar” olmazdı. iPad olurdu.

Bugünün işlerine ve
yarının keşiflerine yetecek kadar güçlü.

Enlight Videoleap
Akıllı video editörü.

ipad pro

A10 Fusion çip. Performans için tasarlandı.

64 bit mimari. Dört çekirdekli tasarım. 3,3 milyardan fazla transistör. Sonuç: İnanılmaz derecede hızlı bir iPad. Yani 4K video düzenlemek, grafikleri yoğun bir oyun oynamak veya son çıkan bir artırılmış gerçeklik uygulamasını deneyimlemek istediğinizde tam ihtiyacınız olan şey.

Microsoft PowerPoint
Sunumlar hazırlayın, düzenleyin ve görüntüleyin.

Multitasking. Elinizden her iş gelsin.

iPad, aynı anda birden fazla uygulama kullanabilmenizi sağlayacak kadar güçlü.
Yani bir web sitesinde araştırma yaparken işle ilgili bir belge üzerinde çalışabilir, 
bu sırada FaceTime üzerinden iş arkadaşınızla görüşebilirsiniz. İşte bu kadar kolay.

Monster Park
Dinozorların dünyasını,
AR teknolojisiyle keşfedin.

Artırılmış gerçekliği deneyimlemenin en büyüleyici yolu.

Artırılmış gerçeklik (AR), sanal nesneleri gerçek dünyayla buluşturan yeni bir teknoloji. Ve iPad, ekranından işlemci gücüne ve hareket sensörlerine her yönüyle, artırılmış gerçeklik uygulamalarını hiç olmadığı kadar büyüleyici hale getirecek şekilde tasarlandı.

Artırılmış gerçeklik uygulamaları, yapabileceklerinizin sınırlarını radikal bir şekilde değiştiriyor. Sınıfta yepyeni şeyler öğrenin. Dünya dışı bir gezegende yaşadığınız deneyimleri arkadaşlarınızla paylaşın. Günlük işlerinizi halledin. Kendinizi eğlenceye ve oyunlara verin. iPad ve
AR uygulamaları sayesinde olasılıklarınız sınırsız.

iPad Pro ile neler yapabileceğinizi keşfedin.

iPad ile hemen hemen her şeyi son derece kolay ve büyüleyici yollarla gerçekleştirebilirsiniz. Keynote sunumlarınızı muhteşem hale getirin, kağıtsız çalışmanın keyfini çıkarın veya dilerseniz kendi podcast’inizi yayımlayın. Olanaklar sonsuz. Bu çok kısa “nasıl yapılır” filmleriyle iPad’de neler yapabileceğinizi öğrenin. Üstelik tüm filmler iPad Pro’da çekildi, tasarlandı, yapıldı. Detaylar için tıklayın

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir